به گزارش بازیمی به نقل از گیم فا بازی Minecraft Dungeons، به عنوان یک نسخه‌ی فرعی از مجموعه‌ی Minecraft و با الهام‌گیری ژانر Dungeon Crawler ساخته شده و در روزهای اخیر نیز در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته است. بازی‌بازان در این بازی قادر خواهند بود که حتی به صورت چند نفره و با دوستان خود، با استفاده از اسلحه‌ها و آیتم‌های مختلف به شکست دادن دشمنان خود، اکتشاف معادن و مداب‌ها بپردازند.

اما با اینکه معمولاً بسته‌های الحاقی یک بازی با اختلاف زمانی خاص پس از انتشار بازی اصلی منتشر می‌شوند، این بازی قصد دارد تا در کمترین زمان ممکن اولین بسته‌ی الحاقی خود را داشته باشد. به‌هرترتیب، این بسته‌ی الحاقی که Jungle Awakens نام دارد، بازی‌بازان را در یک جنگل خطرناک و در سه ماموریت مقابل دشمنی که از آن به عنوان “قدرت مرموز” یاد شده است، قرار می‌دهد. همچنین، در این بسته‌ی الحاقی می‌توان به اسلحه‌ها، زره‌ها و چند آیتم جدید دسترسی داشت. علاوه براین، دومین بسته‌ی الحاقی این بازی نیز با نام Creeping Winter در اواخر سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است که اگر از آن دسته افرادی باشید که نسخه‌ی Hero Edition بازی را خریداری نموده‌اند، به صورت خودکار، این بسته‌های الحاقی را دریافت خواهید کرد.

بازی Minecraft Dungeons، هم اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.