به گزارش بازیمی به نقل از گیم فا در عنوان Darkest Dungeon باید با پیش روی در داستان بازی به پیدا کردن و استخدام قهرمانان فراموش شده‌ بپردازید و با آن‌ها راهی ماجراجویی خطرناک و چالش برانگیزی در فاضلاب‌های زیرزمینی، جنگل‌های اسرار آمیز، سردابه‌های ویران شده و مناطق جنگ زده شوید. دشمنان شما در این بازی بسیار متنوع و خطرناک هستند و تنها مهاجمان ظاهری نخواهند بود، بلکه میزان ترس و بیمار، فشار روانی، بیماری و قحطی نیز مشکلات عدیده‌ای را بر سر راه شما قرار خواهند داد. در بازی Darkest Dungeon به کشف اسرار عجیب و رعب‌آور داستان بپردازید و با دشمنان از طریق گیم‌پلی استراتژیک و نوآورانه‌ی بازی به مقابله بپردازید.

به تازگی استودیوی بازی‌سازی رد هوک (Red Hook) که توسعه‌ و پشتیبانی از بازی Darkest Dungeon را بر عهده دارد، در خبری رسمی اعلام نمود که این عنوان امروز یک بسته الحاقی به نام The Butcher’s Circus دریافت خواهد کرد. در این بسته الحاقی بخش جدید و مهیج PvP به بخش‌های آنلاین بازی افزوده خواهد شد و بازی‌بازان قادر خواهند بود تا پای جان در این بخش به مبارزه پرداخته، چالش‌ها و ماموریت‌های آن را پشت سر گذارند و پاداش‌های ارزشمندی کسب نمایند.

علاوه بر این موارد بسته الحاقی The Butcher’s Circus این امکان را برای بازی‌بازان فراهم خواهد کرد تا بتوانند قهرمانان تیم خود را از طریق آیتم‌های جدید و منابع قدرتمندی که در اختیارشان قرار داده می‌شود، شخصی ‌سازی کرده و به ارتقای هرکدام از آن‌ها بپردازند. همچنین بخشی آموزشی به بازی Darkest Dungeon اضافه خواهد شد تا بازی‌بازان بدون هراس از مرگ به کسب تجربیات جدید و آزمایش برخی مکانیسم‌های گیم‌پلی و قدرت‌های قهرمانان خود اقدام کنند.

طبق اعلام استودیوی رد هوک، بسته الحاقی The Butcher’s Circus شامل چندین قهرمان جدید و منحصر به فرد به همراه تجهیزات و آیتم‌های شخصی‌سازی فراوان خواهد بود. باید توجه داشت که در کنار عرضه‌ی این بسته الحاقی یک به‌روزرسان جزئی نیز منتشر می‌شود که با دریافت آن سیستم رده‌بندی بازی بهبود‌هایی به خود خواهد دید و مشکل ثابت ماندن نتایج آن حل خواهد شد.

همچنین اعلام شد که بسته الحاقی The Butcher’s Circus برای تمامی دارندگان بازی اصلی Darkest Dungeon به صورت رایگان در دسترس قرار دارد. این بسته الحاقی جدید از یک سیستم ضد تقلب قدرتمند نیز بهره خواهد برد که البته اعلام شده است بازی‌بازان قادر خواهند بود آن را در بخش داستانی اصلی به دلخواه غیرفعال کنند. در نهایت با اعلام استودیوی رد هوک مشخص شد که این بسته الحاقی و به‌روزرسان جزئی بازی Darkest Dungeon تنها برروی فروشگاه استیم (Steam) عرضه شده و نسخه‌ی کنسول نینتندو سوییچ آن به زودی منتشر خواهد شد. همچنین بازی‌بازانی که تاکنون به تجربه‌ی این بازی ماجراجویی و اکشن نوبتی نپرداخته‌اند، قادر خواهند بود تا اول ماه ژوئیه سال جاری میلادی آن را به رایگان تجربه کنند و در نهایت در صورت تمایل آن را با ۷۵ درصد تخفیف تهیه نمایند.