به گزارش بازیمی به نقل از گیم فا بنابر اعلام وب‌سایت Gamesradar که برگزارکننده‌ی مراسم Future Games Show 2020 هستند، نولان نورث (Nolan North) و امیلی روز (Emily Rose)، صداپیشگان مشهور سری Uncharted، میزبان این رویداد خواهند بود. امیلی روز در این باره توضیحاتی را ارائه داد.

من بسیار خوشحالم که در کنار دوست عزیزم نولان، میزبان این رویداد خواهیم بود. ما در این رویداد برخی از عناوینی که در سال جاری منتشر می‌شوند، معرفی خواهیم کرد.

همچنین نولان نورث در سخنانی اظهار داشت:

این برای من افتخار بزرگی است که در کنار امیلی میزبان این رویداد هستم. قرنطینه ممکن است ماجراجویی کنونی نیتن و النا باشد، اما این بدان معنا نیست که نمی‌توان از خلاقیت و قوه‌ی تخیل سازندگان بازی‌ها در سراسر جهان الهام گرفت و از آن استفاده کرد. بنابراین این روز شنبه به ما بپیوندید، زیرا از بعضی از عناوین جالب سال ۲۰۲۰ و بعد از آن را معرفی خواهیم کرد.

طبق اطلاعات منتشر شده، بیش از ۳۰ عنوان در رویداد Future Games Show 2020 نمایش داده خواهند شد. این عناوین شامل بازی‌های AAA و مستقل خواهد بود. بازی‌هایی از شرکت‌های دیپ سیلور (Deep Silver)، اسکوئر انیکس (Square Enix)، دیوولور دیجیتال (Devolver Digital)، کرو دیجیتال (Curve Digital) و … حضور دارند. بخشی از این رویداد به گفتگوهای میان کارشناسان و توسعه‌دهندگان صنعت بازی در مورد آینده‌ی بازی‌ها در بخش‌های داستان‌گویی، صداگذاری و گیم‌پلی اختصاص دارد. پیش‌تر نیز حضور شرکت‌های بزرگی همچون ۲K Games, Amazon، Bandai Namco، Google، Sega، THQ Nordic در این رویداد تایید شده بود. مراسم Future Games Show به صورت زنده از طریق وب‌سایت Gamesradar و همچنین وب‌سایت‌های دیگری مانند YouTube و Twitch قابل مشاهده است.