به گزارش بازیمی به نقل از گیم فا در این توییت ذکر شده است که فردا اطلاعات بسیار و جزئیات جدیدی از بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی Pokemon Sword and Shield دریافت خواهیم کرد. همچنین استودیوی فریک گیمز و کمپانی نینتندو تایید کردند که به مانند همیشه این رویداد به صورت پخش زنده خواهد بود. این حرکتی ستودنی و خوب از سوی شرکت نینتندو و استودیوی فریک گیمز به شمار می‌آید؛ زیرا قادر خواهند بود همزمان با نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی این بسته الحاقی جدید، اشتیاق و میل بازی‌بازان برای محتوای جدید آن را بیش از پیش افزایش دهند.
همچنین در رویداد زنده‌ی فردا در مورد تاریخ دقیق عرضه‌ی این بسته الحاقی برای بازی‌بازان اطلاعاتی کسب خواهیم کرد. تاکنون استودیوی فریک گیمز و شرکت نینتندو تنها اعلام داشته‌اند که اولین بسته الحاقی عنوان Pokemon Sword and Shield که تحت عنوان Isle of Armor شناخته می‌شود، در ماه ژوئن سال جاری میلادی در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. همچنین طبق اخبار منتشر شده استودیوی فریک گیمز برنامه دارد تا قسمت دوم این بسته الحاقی جذاب با نام Crown Tundra را در فصل پاییز سال ۲۰۲۰ در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد.
لازم به ذکر است که رویداد جذابی در مورد این بسته الحاقی تا پایان ماه آگست در بازی Pokemon Sword and Shield قرار دارد که دارندگان این عنوان می‌توانند از تجربه‌ی آن لذت برده و به آشنایی بیشتر با بسته الحاقی Isle of Armor بپردازند. بازی Pokemon Sword & Shield هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول‌ نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. این بازی در میان دارندگان کنسول نینتندو سوییچ از محبوبیت بالایی برخوردار است؛ به صورتی که طبق آخرین آمار منتشر شده از سوی کمپانی نینتندو، عنوان Pokemon Sword and Shield موفق شده است تا از فروش تعداد ۱۶ میلیون نسخه عبور کند.