به گزارش بازیمی به نقل از گیم فا استودیوی ولف‌آی توسط اعضای ارشد سابق استودیوی آرکین (Arkane) یعنی رافائل کولاتونیو (Raphael Colantonio) و جولین روبی (Julien Roby) تاسیس شده است. رافائل کولاتونیو یکی از کارگردانان و خالقین نسخه‌ی اول سری محبوب و موفق Dishonored بود. آقای کولاتونیو که حالا مدیریت استودیوی ولف‌آی را برعهده دارد، اخیرا به عنوان مهمان در کانال Wassup در وب‌سایت یوتیوب حاضر شده و به صحبت درباره‌ی بازی جدید خود یعنی Weird West پرداخته است. براساس اطلاعات منتشر شده، گروه موسیقی Weird Wolves که به خاطر اجرای موسیقی راک شهرت دارد، وظیفه‌ی تنظیم و ساخت موسیقی بازی Weird West را به عهده گرفته است.

علاوه بر این، کارگردان بازی بیان کرده است که اگرچه تیم حاضر در استودیوی ولف‌آی در مقایسه با تیم توسعه دهنده‌ی بازی Dishonored کمی کوچک‌تر است ولی بازی Weird West احتمالا بزرگ‌ترین عنوانی خواهد بود که این کارگردان تا به امروز در توسعه‌ی آن نقش داشته است.

من استودیوی آرکین را ترک کردم ولی این استودیو به شکلی متفاوت دوباره برگشته است؛ یک تیم کوچک، بودجه‌ی محدود ولی همچنان ساخت عناوین بزرگ. شما خواهید دید که ما با بازی Weird West چه کار بزرگی انجام خواهیم داد. این یک بازی بسیار بزرگ است و شاید حتی بزرگ‌ترین بازی ساخته شده توسط من باشد ولی این بازی به ۲۰۰ نفر برای توسعه نیاز نخواهد داشت. ما تصمیمات هوشمندانه‌ای را در زمینه‌ی طراحی هنری بازی خواهیم گرفت. از این رو، بازی همچنان بسیار زیبا خواهد بود ولی به زمان زیاد یا تعداد زیادی فایل‌های هنری مختلف نیاز نخواهد داشت و به همین دلیل شما می‌توانید تمام بازی را تنها به کمک ۴ هنرمند طراحی کنید.

همان‌طور که پیش از این نیز اشاره کردیم، در حال حاضر اطلاعات زیادی از بازی Weird West در دست نیست. در کنار تریلر منتشر شده در روز معرفی بازی، می‌دانیم که این عنوان قرار است در تاریخی نامشخص برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. باید منتظر ماند و دید آیا اطلاعات بیشتری از این عنوان در مراسم‌های دیجیتالی مختلفی که در هفته‌های آینده برگزار می‌شوند، منتشر خواهد شد یا خیر.