رویداد پلی‌استیشن ۵ سونی که چند روز پیش برگزار شد، عناوین متنوعی را به طرفداران نشان داد و آن‌ها را برای تجربه‌ی نسل بعد هیجان زده کرد. حال در میان این بازی‌ها، شاهد عنوانی در سبک اکشن ماجراجویی با نام Kena: Bridge of Sprits بودیم که با نمایش تحسین برانگیز خود، بازی‌بازان را به تحسین وا داشت. این بازی قرار است در سال جاری برای کنسول‌های سونی و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. حال به تازگی جزئیات سیستم مورد نیاز این بازی منتشر شده است که به ما کمک می‌کند تا وضعیت یکی از عناوین بین نسلی را بررسی کنیم.

همان‌طور که می‌دانید، اعضای ارشد استودیوی امبر لب (Ember Lab) پیش از این در مورد داستان آن صحبت کرده‌اند. به نظر می‌رسد که برخلاف ظاهر رنگارنگ و شاد Kena: Bridge of Sprits، این بازی دارای مضامین تاریک نیز است. ساخته‌ی امبر لب شما را در نقش یک دختر جوان قرار می‌دهد که باید با قدرت‌های مرموز خود سرزمین را پاک‌سازی کند. قطعاً با نزدیک شدن به انتشار بازی شاهد انتشار اخبار بیشتری از گیم‌پلی و داستان آن خواهیم بود.

حال از آن‌جایی که Kena: Bridge of Sprits قرار است تا از طریق فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گیرد، به تازگی صفحه‌ی بازی در فروشگاه دیده شده است که شامل سیستم مورد نیاز آن نیز می‌شود. با توجه به حداقل سیستم مورد نیاز Kena: Bridge of Sprits، شما به یک پردازنده‌ی AMD FX-6100 یا Intel i3-3220، هشت گیگابایت حافظه‌ی رم، یک کارت گرافیک AMD Radeon HD 7750 یا NVIDIA GeForce GTX 650 و ۲۵ گیگابایت فضای خالی نیاز دارید.

این در حالی است که توسعه دهندگان پیشنهاد می‌کنند که سیستم در نظر گرفته شده باید دارای یک پردازنده‌ی AMD Ryzen 7 1700 یا Intel i7-6700K، شانزده گیگابایت حافظه‌ی رم و یک کارت گرافیک AMD RX Vega 56 یا Nvidia GTX 1070 باشد.

بازی Kena: Bridge of Sprits در سال جاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.