عنوان تحسین برانگیز استودیوی موبیوس دیجیتال (Mobius Digital) یعنی Outer Worlds بالاخره و پس از انتشار روی فروشگاه اپیک در اردیهشت ماه سال گذشته، برای علاقمندان روی پلتفرم استیم در دسترس قرار گرفت. این عنوان که توسعه‌ی آن زمان زیادی برده‌ بود، روی اکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ نیز در دسترس قرار گرفته است و همچنین یکی از بازی‌های Xbox Game Pass نیز می‌بااشد.

این در مورد ماجرای یک فضانورد است که به کاوش در اعماق ناشناخته‌ها می‌پردازد. زمانی که خورشید منظومه‌ی دنیای این بازی به یک اَبَر نواختر تبدیل شود و در صورتی‌که اتفاق خاصی رخ نداده باشد، فضانورد به محل شروع خود بازمی‌گردد. شاکله‌ی کلی بازی براساس همین چرخه‌ی بیست و دو دقیقه‌ای تبدیل شدن این ستاره به یک ابر نو اختر است؛ در حالی‌که بازی‌باز تلاش می‌کند که پرده از علت این موضوع بردارد.

البته، مشخصصا اتفاقات زیادی در پشت پرده‌ی دنیای Outer Worlds رخ می‌دهد که بهتر است که از اسپویل آن‌ها دوری کنیم. علاوه بر انتشار روی استیم، استودیوی Mobius Digital بهینه‌ساز ۱٫۰٫۷ را برای همه‌ی مخاطبان منتشر کرد که تغییرات و بهبود‌هایی روی سیستم‌های بازی انجام می‌دهد و قابلیت تغییر دکمه‌های کنترلر را نیز برای کنسول‌ها به همراه خواهد آورد.