همان‌طور که در جریان هستید، کلیه‌ی رویداد‌های مربوط به بازی‌های ویدئویی به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا لغو و به صورت دیجیتالی برگزار می‌شود. حال تاریخ برگزاری مراسم Tokyo Game Show 2020 نیز اعلام شده است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی این خبر باشید.

در روزهای اخیر مراسم‌های نسبتا جذابی برگزار شد که استقبال خوب بازی‌بازان را هم به همراه داشت. عناوین مختلفی در این مراسم‌ها معرفی شد و تریلرهایی از آن‌ها در دسترس قرار گرفت. یکی از برترین‌ها را هم می‌توان رویداد شرکت سونی دانست که رضایت دوست داران کنسول پلی‌استیشن ۵ را حسابی جلب کرد.

اگر از بازی‌بازان حرفه‌ای باشید و اخبار مختلف این حوزه را پیگیری کنید، بی شک می‌دانید که Tokyo Game Show یکی از رویدادهای مهمی است که هر ساله برگزار شده و عناوین بسیار مهمی هم در طی آن به نمایش در می‌آید. به طور مثال، سال گذشته شاهد انتشار ویدئوهایی از بازی‌هایی مانند Death Stranding، Nioh 2، Code Vein و Dragon Ball Z: Kakarot بودیم که تماشاگران را غافلگیر کرد. گفتنی است که این رویداد امسال به صورت دیجیتالی از تاریخ ۲ مهر ۱۳۹۹ (۲۳ سپتامبر ۲۰۲۰) به مدت چهار روز پخش می‌شود. امیدوار هستیم که در قسمت‌های مختلف این مراسم، تریلرهای جذابی از عناوین مختلف پخش شود تا بازی‌بازان برای تجربه‌ی آن‌ها در آینده برنامه‌ریزی کنند