به تازگی در خبری جالب برای دارندگان کنسول اکس‌باکس وان، استودیوی میرج گیمز (Mirage Game) به عنوان توسعه‌دهنده‌ی بازی Little Big Workshop و شرکت هندی‌گیمز (HandyGames) که عرضه‌ی آن به بازار را بر عهده دارد، اعلام کردند که این بازی مدیریتی در تاریخ ۳ مهر ماه ۱۳۹۹ (۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی فروشگاه مایکروسافت با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. همچنین اعلام شد که پیش‌خرید این بازی از هم‌اکنون برروی این فروشگاه میسر شده است. بازی Little Big Workshop برای نخستین بار در سال ۲۰۱۹ برروی فروشگاه استیم عرضه و در دسترس بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفت.

در بازی Little Big Workshop شما می‌توانید یک کارخانه‌ی فوق‌العاده با جزئیات بالا و بخش‌های مختلف را برای خود داشته باشید و به مدریت آن بپردازید. این بازی فوق‌العاده با دقت برنامه‌ریزی شده و شما می‌توانید کارگران کوشایی را به خدمت گرفته و هر آن‌چه را که دوست دارید، تولید نمایید. محصولاتی که شما قادر به تولید آن‌ها هستید بسیار متنوع و گوناگون خواهند بود؛ از اردک‌های اسباب‌بازی و تیوب‌های لاستیکی گرفته تا اسکوتر و گیتار برقی، همگی را می‌توانید در کارخانه‌ی بزرگ خود با استفاده از تکنولوژی و منابع خاصی تولید نمایید. بعد از تولید این محصولات شما می‌توانید آن‌ها را به قیمت خوبی فروخته و با پول آن به استخدام خدمه‌ی جدید، تاسیسات منحصر به فرد و یا گسترش زمینه‌ی کارخانه‌ی خود بپردازید. شما باید در نقش یک سرمایه‌دار کوچک از یک کارگاه ساده شروع به کار نمایید و در نهایت به یکی از غول‌های صنعتی این بازی تبدیل شوید.

شما رئیس بزرگ این شرکت تولیدی هستید و وقت آن است که مسئولیت کارخانه‌ی خود را به عهده گیرید. بخش‌های مختلف کارخانه را ساماندهی کنید، افراد متخصص یا کارگران مختلف را استخدام نمایید، ماشین‌ آلات و تکنولوژی‌های روز دنیای را در تاسیسات خود استفاده کنید و خطوط تولیدی کارآمد و منحصر به فردی را طراحی کرده و اجرا نمایید. همه چیز به کیفیت محصولات شما و رضایت مشتری از آن‌ها بستگی خواهد داشت.

در عنوان Little Big Workshop شما باید صبر کنید تا هر کار را در بهترین زمان و آسان‌ترین روش به انجام رسانید. آزادی عمل مناسبی در یک محیط سندباکس مانند خواهید داشت تا هر طور که دوست دارید تصمیم گرفته و به آن عمل نمایید. شما می‌توانید به هر روشی که تمایل دارید به مدیریت کارخانه‌ی خود بپردازید و در هر بازار و به هر مشتری که خود صلاح می‌دانید، محصولاتتان را بفروشید. بیش از ۵۰ محصول تولیدی با خط تولید و منابع اولیه منحصر به فرد در اختیار شما قرار خواهد گرفت که هر کدام از قطعات آن‌ها را خود باید بسازید. هیچ دو بخشی از کارخانه مشابه بخش دیگر نخواهند بود و کاملا مواد و روش‌های مختلفی در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

در بازی Little Big Workshop شما ۴ صنعت بزرگ و کاملا شبیه‌سازی شده را در اختیار خواهید داشت تا در شاخه‌ی آن‌ها به فعالیت بپردازید. شما باید روی مشکلات بخش عملی و تولیدی خود تمرکز داشته باشید و این بازی از شما نمی‌خواهد که روی قیمت اجناس تمرکز کرده و یک تجارت به راه اندازید. هر کدام از بخش‌های کارخانه‌ را با سیستم چرخه‌ی روز و شب کاملا شبیه‌سازی شده‌ی بازی شیفت‌بندی نمایید تا به بهترین دستاورد و عملکرد دست یابید. همچنین باید وضعیت مالی و رفاهی کارگران خود را در نظر داشته باشید و آن‌ها را نیز به نوعی مدیریت کنید تا بهترین عملکرد ممکن را داشته باشند.

در پایان شما می‌توانید از مشاهده‌ی تریلر عرضه‌ی بازی مدیریتی و شبیه‌سازی Little Big Workshop برروی کنسول اکس‌باکس وان لذت ببرید: