Street Power Soccer دارای فهرست برتر سفیران فوتبال آزاد جهانی ، پانا و فوتبال خیابانی است که شامل شان گارنیر ، ملودی دونچت ، لیو کوک ، اندرو هندرسون ، خاوی فری‌استایل، راخل بناتی ، دنیل گات‌هیتس ، یونا داهیلر و بسیاری دیگر از بازی‌بازان معروف است. حرکت تخصصی امضای از هر کدام از این ستارگان را تجربه کنید و از سراسر جهان مراحل مختلفی را انجام دهید. بازی Street Power Soccer ترکیبی از سبک خلاقانه و اکشن پر انرژی برای تجربه‌ی بالای بازی‌های رایانه‌ای در فوتبال و عناوین آنلاین است. از طریق شش حالت مجزا با تنوع گزینه‌های قابل تنظیم بازی کنید تا تیم خود را به  ترکیب دلخواه خود برسانید.

در حالت بازی تبدیل شدن به پادشاه خیابان‌ها، شخصیت خود را ایجاد کنید و به عنوان قهرمان Street Legend Sean Garnier وارد این مسابقات شوید و خیابان‌ها را با حرکات خود کنترل می‌کنید.
این عنوان همچنین دارای حالت بازی با دوستان است و به‌صورت محلی یا آنلاین رقابت کنید. اگر بیشتر به تجربه بازی تیمی و گروهی علاقمند هستید،با دوست خود در یک تیم قرار بگیرید و در بازی‌های Power Street Match با حداکثر سه کاراکتر قابل بازی در هر تیم مقابل هوش مصنوعی بازی کنید! چالش خود را در مقابل مخاطب به چالش بکشید زیرا در حالت‌های ترفند شات و تبدیل شدن به پادشاه به صورت انفرادی بازی می کنید!

حرکات Signature و منحصر به فرد، ترفندهای بازی‌بازان مختلف متفاوت است و میتوانید با سبک‌های مختلف با حریفان خود به رقابت بپردازید. همچنین می‌توانید تیم خود را با مد‌های لباس‌های شیک ، طراحی‌های سفارشی، خال کوبی و موارد دیگر طراحی کنید. ناشر این بازی ماکزیمم گیمز (Maximum Games) و استودیوی توسعه دهنده‌ی آن اس‌اف‌ال اینتراکتیو (SFL Interactive) اعلام کرد Street Power Soccer (معروف به Street Power Football در سراسر جهان) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌بلکس وان و نینتندو سوئیچ در تاریخ ۴ مرداد ماه ۱۳۹۹ (۲۵ آگوست ۲۰۲۰) منتشر می‌شود.