با وجود موفقیت بازی فورتنایت در سبک بتل رویال، تیم سازنده PUBG Mobile در تلاش است تا بتواند همچنان محتویات گوناگون و سرگرم کننده‌ای را در اختیار کاربران قرار دهد. طبق جدیدترین اخبار بازی موبایل، حساب کاربری توییتر بازی اندروید و آیفون پابجی موبایل اعلام کرده است که امروز کراس‌اور جدید این بازی با سریال مردگان متحرکت (The Walking Dead) ساخته استودیو ای‌ام‌سی در دسترس قرار می‌گیرد و شامل سلاح، کاراکتر و وسیله نقلیه‌های جدید می‌شود.

تمرکز اصلی کراس‌اور ذکر شده، ارائه اسکین یا همان کاراکترهای جدید برای بازی آیفون و اندروید PUBG Mobile است. کاربران در این رویداد می‌توانند کاراکترهای دریل دیکسون، ریک گرایمز، نگان و میشون را دریافت کنند. همچنین مشخص شده است که کاربران می‌توانند چوب بیس‌بال معروف نگان و کاتانا میشون را هم در این کراس‌اور کسب کنند. در ادامه اعلام شده که موتورسیکلت دریل دیکسون هم به‌عنوان یک وسیله نقلیه جدید به بازی اضافه شده است و کاربران در نقشه بازی می‌توانند آن را پیدا کنند.

می‌توان این همکاری را به‌خاطر آغاز فصل دهم واکینگ دد دانست که از ۱۴ مهر ماه (۶ اکتبر) آغاز می‌شود و به‌‌خوبی با حال‌وهوای پابجی موبایل هم‌خوانی دارد. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ اشاره کنم که رویداد ذکر شده تا اوایل سال ۲۰۲۰ در دسترس است