بازی Street Power Soccer بالاخره امروز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شد، اما ظاهرا نتوانست مطابق انتظار بازی‌بازان عمل کند. برای آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید نقدها و نمرات آن را در ادامه مشاهده کنید.

عناوین ورزشی همیشه نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. جدا از عناوین درخشانی نظیر PES و FIFA که هر ساله بازی‌بازی را به وجد می‌آورند، آثار دیگری نیز در این سبک هستند که می‌توانند جالب توجه باشند. پیش‌بینی می‌شد که Street Power Soccer نیز یکی از همین بازی‌ها باشد. در این بازی باید کنترل یکی از قهرمانان رشته‌ی فوتبال را به دست گرفته و در قالب حالت‌های متنوع، رقابت‌های هیجان انگیزی را آغاز کنید. یکی از بخش‌های جالب بازی، قابلیت شخصی‌سازی کاراکترها است که در آن می‌توانید لباس‌های عجیب و غریبی را هم به تن شخصیت دلخواهتان کنید.

در جریان Street Power Soccer، ذخیره‌ی انرژی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و با تکنیک‌های واضحی در این مورد می‌توانید به راحتی پیروز میدان شوید. البته در ابتدا بخش‌های مختلف و نحوه‌ی کنترل بازیکنان نیز به شما آموزش داده می‌شود که جای شکی باقی نماند. برای مشاهده تریلری از این عنوان می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

بازی Street Power Soccer توسط دو استودیوی اس‌اف‌ال اینتراکتیو (SFL Interactive) و ماکسیموم گیمز (Maximum Games) ساخته و منتشر شده است. ضمنا این عنوان بخش آنلاین هم دارد که در آن می‌توانید با دوستان و یا سایر بازی‌بازان از سراسر جهان بازی کنید. از این نکات که بگذریم، به تازگی نقدها و نمرات این اثر توسط برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهییم پرداخت.

GAMING TREND 6.5/10


Street Power Soccer به جای این که روی گیم‌پلی تمرکز داشته باشد، در آن بیشتر به بازیکنان و شخصی‌سازی آن‌ها توجه شده است. به هر شکل این بازی از بخش‌های متنوعی برخوردار است و می‌تواند بازی‌بازان را برای چند ساعت سرگرم کند. موسیقی‌های بازی نیز بسیار مهیج هستند و نباید از این قضیه به راحتی عبور کرد. البته مسابقات بسیار کوتاه به نظر می‌رسند که دلیل آن هنوز مشخص نیست.


MALDITOSNERDS.COM 3/10


دلایل بسیار کمی وجود دارند که به واسطه‌ی آن‌ها بخواهیم Street Power Soccer را به شما پیشنهاد کنیم. اگر به دنبال یک فوتبال خیابانی هستید، این بازی را در اولویت آخرتان قرار دهید. بدون شک بدترین ویژگی بازی نیز قیمت آن است که به هیچ وجه ۵۰ دلار نمی‌ارزد.


Finger Guns 3/10


Street Power Soccer عنوانی افتضاح و کسل کننده است که قیمت بالای آن را هم درک نمی‌کنیم. بنابراین برای پولتان ارزش قائل شده و به سراغ عنوان دیگری در این سبک بروید.