گرنیر گفت:

مانند Bloodhound، سیر نیز بیشتر به دنبال یافتن دشمنان است. اما او یک وسیله و روش متفاوت دارد. پس زمانی که شما هدف می‌گیرید یک سنسور ضربان قلب دارید. این سنسور به شما در یافتن دشمنان کمک خواهد کرد. اگر شما فکر می‌کنید که دشمنان را یافتید می‌توانید از توانایی تاکتیکی خود استفاده کنید. یعنی از Droneها استفاده کرده و موقعیت دقیق دشمنان را پیدا کنید.  قابلیت Ultimate این کارکتر نیز بسیار قدرتمند است. شما می‌توانید میزان بسیاری Microdrone پرتاب کرده و یک کُره دور منطقه‌ای بسازید. با اینکار هر زمان که دشمنی از آن بگذرد شما متوجه شده و آن‌ها را شناسایی خواهید کرد.

گرنیر اضافه کر که سیر و Bloodhound هردو برای ردیابی دشمن طراحی شده‌اند. اما نوع ردیابی این دو متفاوت است. Bloodhound برای شکار و یافتن گروه کامل دشمنان مناسب است و می‌تواند بازیکنان را در سراسر نقشه پیدا کند. سیر بیشتر برای یافتن دقیق و استفاده از اطلاعات درز کرده از دشمن است.

فصل 10 بازی Apex Legends

گرنیر در ادامه گفت:

سیر بیشتر برای مخفی‌کاری طراحی شده و شما می‌توانید کمی مبارزه تن به تن را در Ultimate آن ببینید. اگر شما سریع در آن کُره حرکت کنید جای ردپای شما نمایان خواهد شد. اما اگر آهسته راه بروید می‌توانید شناسایی نشوید.

صدای سیر هم Iké Amadi است. او یکی از افراد با سابقه در دنیای بازی‌های کامپیوتری است. او صدای شخصیت Locke در هیلو 5، Wamai در RB6 و جاویک در Mass Effect 3 است.

فصل 10 بازی Apex Legends در 3 اگوست (21 مرداد) عرضه خواهد شد. با عرضه این فصل رویداد Thrillseekers هم به اتمام می‌رسد. فصل جدید این بازی حالت Ranked Arenas هم معرفی خواهد کرد. در مراسم EA Play Live گرنیر در مورد نقشه‌های Arenas نیز صحبت کرد. او همچنین اعلام کرد که تعدادی چیز دیگر هم هستند که ریسپاون هنوز آمادگی صحبت در مورد آن‌ها را ندارد.

منبع:گیم نیوزhttps://bazime.ir/