این بازی با جدیدترین آپدیت به طور کلی نسبت به قبل بهبود پیدا کرده و سرعت بازی بیشتر شده است. یک سری باگ‌های جزئی نیز رفع شده است.

  • بازی به طور کلی بهتر اجرا می‌شود
  • تغییر حداقل کارت گرافیک در سیستم مورد نیاز از 780gtx به 750gtx
  • اضافه شدن تنظیمات بیشتر برای کنترل کیفیت نمایش بازی
  • امکان اجرای بازی روی دستگاه‌های بیشتر
  • رفع ایرادات جزئی و بهبود سرعت بازی

دارندگان نسخه دیجیتال بازی به سادگی می‌توانند بازی را آپدیت کنند. البته برای افرادی که نسخه فیزیکی بازی را خریداری کرده‌اند نیز راهی برای آپدیت بازی هست.

افرادی که نسخه فیزیکی بازی را خریداری کرده‌اند، برای به‌روزرسانی بازی سفیر عشق باید به بخش پشتیبانی هیولا (support@hayoola.com) مدارک خرید فیزیکی خود را ارسال کنند. پس از ارسال و تایید مدارک، آپدیت بازی به طور رایگان در اختیار این کاربران قرار خواهد گرفت.

به‌طور کلی این بازی نقدهای مثبت فراوانی را به خود اختصاص داده است. اگر بخواهیم دقیق‌تر نگاه کنیم؛ می‌توان در نکات مثبت به انتخاب شکل مبارزه و گیم‌پلی خوب این بازی در حین مبارزه با دشمنان اشاره کرد.

نکته‌های منفی این بازی اما NPC های آن و روند ضعیف داستان‌گویی این بازی است. اما به‌نظر می‌آید شرکت سازنده این بازی درم چندتا از نقاط ضعف آن چاره‌ای اندیشیده‌اند.

دیدگاه ما: ضعف صنعت بازی‌سازی در ایران مقوله ناشناخته‌ای نیست. اما در این بازی پیشرفت این صنعت به خوبی قابل مشاهده است. شاید با شنیدن این‌که این بازی ساخت ایران است کمی نسبت به تجربه آن تمایل کمتری پیدا کنید. اما این بازی نزدیک به استانداردهای جهانی در سبک خودش ظاهر شده است. به‌روزرسانی هم که برای بازی سفیر عشق عرضه شده، نشان از موفق بودن این بازی و تلاش سازنده آن برای بهتر شدن آن است.

منبع:گیم نیوزhttps://bazime.ir/