Battlefield Portal شامل هر 7 نقشه حالت All-Out Warfare بازی عادی است. علاوه بر آن شامل 6 نقشه از عناوین قبلی بتلفیلد است. این نقشه‌ها Battle of the Bulge و El Alamein از بازی بلفیلد 1942، نقشه Arica Harbor و Valparaiso از بتلفیلد بد کمپانی 2 و در نهایت Caspian Border و Noshahr Canals از بتلفیلد 3 است.

حالت Battlefield Portal دارای بازی‌های برنامه ریزی شده قدیمی است. برای مثال حالت‌های Conquest، راش و Teamdeath match نیز حضور دارند. تمامی نقشه‌ها از حالت 128 نفره روی پی سی، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 پشتیبانی می‌کنند. همانند حالت All-Out Warfare بتلفیلد 2024 روی کنسول‌های نسل قبل تعداد افراد تا 64 نفر به انتها می‌رسد.

حال قسمت‌های قابل شخصی سازی همانطور که گفتیم حالت Battlefield Portal شامل نقشه‌های قدیمی و جدید این سری بازی است. این بخش شامل بیش از 40 نوع اسلحه، 40 نوع وسیله نقله و 30 نوع ابزار هم می‌شود. این اتفاق به این معنا است که برای مثال M1 Garand، بمبر B17، اسلحه Spitfire defiblrillator و دیگر ابزارهای دوست‌داشتنی بازگشته‌اند.

حالت Battlefield Portal

همینطور اینکه در Battlefield Portal حالت فرقه (Faction) نیز بازگشته است. در بتلفیلد پرتال تمام شخصیت‌های بتلفیلد 2024 حضور دارند. اما علاوه بر آن‌ها 7 عدد از ارتش‌های بازی‌های کلاسیک مثل انگلیس و آمریکا از بتلفیلد 1942 و آمریکا و روسیه از بد کمپانی 2 نیز حضور دارند. حالت Battlefield Portal از الگوهای اولیه سربازان در بتلفیلد 3 نیز پشتیبانی می‌کند. این الگوها Assault، الگوی Recon، ساپورت و engineer هستند.

شخصی سازی بخش مهم حالت Battlefield Portal

تمامی این عوامل در بخش Builder tool در بتلفیلد پرتال اوج می‌گیرد. در حالت سازنده بازیکنان می‌توانند بازی‌های خود را بسازند و با دیگر بازیکنان به اشتراک بگذارند. همینطور اینکه دیگران نیز می‌توانند در این بازی دست برده و تنظیمات آن را تا حدی عوض کنند. بازیکنان در بازی‌های خودشان کنترل کامل روی نقشه و حالت‌های بازی دارند. این کنترل شامل فرقه‌های حاضر، اسلحه و ابزار، توانایی خم شدن و قوانین برد بازی است. بازیکنان توانایی ایجاد تغییر در نقشه را ندارند اما در کل پرتال قابلیت شخصی‌سازی بالایی دارد. تمامی اتفاقات در حالت Battlefield Portal میان همه کنسول‌ها به اشتراک گذاشته خواهد شد. البته امید است که به این حالت نقشه‌های بازی‌های بتلفیلد 1 و V هم اضافه شود.

بازی بتلفیلد 2024 قرار است در 22 اکتبر (30 مهر) روی کنسول‌های نسل 9 و 8 به همراه پی‌سی منتشر شود. هنوز یکی از حالت‌های چند نفره معرفی نشده و آن هم Hazard Zone است.  تنها چیزی که از آن می‌دانیم این است که یک بازی چند نفره گروهی است. این حالت تجربه‌ای است که در فرنچایز بتلفیلد اصلاً وجود نداشته است ولی بتل رویال نیست.

https://bazime.ir/