https://bazime.ir/طراح ارشد این بازی می‌گوید:

سری Grid همیشه در مورد ارائه بهترین گیم‌پلی ممکن بوده است و با Grid Legends شما همچنان همان تجربه مسابقه که می‌شناسید و دوستش دارید خواهید داشت. اما این بار، ما چیزها را درجه یک بالا می‌بریم و یک لایه دیگر نیز اضافه می کنیم – ما واقعا به این حالت جدید داستانی افتخار می کنیم.

استودیو کدمسترز گفته که برای تولید و ساخت بخش داستانی از همان تکنولوژی که برای ساخت سریال The Mandalorian دیزنی استفاده شده،‌ استفاده خواهند کرد.

این همان چیزی است که آنها برای خلق آنhttps://bazime.ir/ دنیاهای باورنکردنی استفاده می‌کنند. ما از این فناوری برای جذب بیشتر شما به این تجربه مسابقه استفاده می‌کنیم. ما واقعا می خواهیم شما را بیش از هر زمان دیگری وارد دنیای Grid کنیم. این برای بازیگران ما نیز بسیار عالی بوده است زیرا آن‌ها برای چیزی که از نظر بصری وجود دارد بازی می‌کنند. این همان صفحه سبز نیست. آنها در حال ورود به دنیای Grid ما هستند و با آن واکنش نشان می‌دهند.

بازی Grid Legends در سال 2022 میلادی منتشر خواهد شد و تاریخ دقیق‌تری برای انتشارش توسط الکترونیک آرتز ارائه نشده است.

دیدگاه ما: به نظر می‌رسد الکترونیک آرتز با خرید استودیو‌های کدمسترز می‌خواهد مسیر بازیسازی آن‌ها را ارتقا دهد و بر روی آن سرمایه‌گذاری کند. باید دید این پروژه می‌تواند پاسخگوی نیاز هوادارانش باشد یا خیر.

منبع:گیم نیوز