گیمرا گیم (Gamera Game) نام استودیوی خالق بازی The Dark World: KARMA است. این بازی را باید اثری در سبک‌ وحشت و بقا به حساب آورد که تیم سازنده حساب ویژه‌ای روی داستان آن باز کرده است. البته این بازی به جز بخش‌ داستانی، حالت‌های دیگری هم در منوی خود دارد و بازی‌بازان می‌توانند از آن‌ها بهره ببرند. حال به مناسب معرفی این بازی، نخستین تریلر هم از آن به دست بازی‌بازان رسیده است.

در این بازی باید هدایت افسر پلیسی اهل رم را به دست گرفته و وارد جهانی عجیب و غریب شوید. در این جهان شاهد تاریکی‌ها و اتفاقات ترسناک هستید و رمز و رازهای بی‌شماری هم در آن به چشم می‌خورد. به گفته‌ی سازندگان، این بازی کیفیت بالایی خواهد داشت و بازی‌بازان از همان ابتدا متوجه این قضیه خواهند شد. علاوه‌بر مبارزه با هیولاها، ماجراجویی و حل معماها از کارهای دیگری است که حتما باید انجام دهید. اخبار و اطلاعات دیگر در خصوص این بازی نیز در آینده به انتشار خواهد رسید.

متاسفانه تا انتشار بازی The Dark World: KARMA زمان زیادی باقی مانده است. این طور که پیداست، این عنوان قرار است در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۲ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. البته احتمال این که این بازی بر روی کنسول‌ها عرضه نشود، بسیار کم است و می‌توانیم شاهد چنین خبرهایی از سوی سازندگان در روزها و ماه‌های پیش رو باشیم.

منبع:گیمفاhttps://bazime.ir/