هواداران بازی PUBG به خوبی در جریان فصل ۱۳ این عنوان هستند. این طور که پیداست، به‌روزرسانی پیش روی این بازی نیز به همین فصل مربوط می‌شود. این به‌روزرسانی دو تا از نقشه‌های معروف این بازی یعنی Taego و Sanhock را با تغییر مواجه می‌کند. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این به‌روزرسانی در تاریخ ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ (۴ آگست ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس قرار خواهد گرفت. از سوی دیگر، عرضه‌ی آن برای کنسول‌ها در تاریخ ۲۱ مرداد (۱۲ آگست) صورت خواهد گرفت.

تیم سازنده اعلام کرده است که اعمال تمام تغییرات در آینده به دلیل خواسته‌های بازی‌بازان بوده است. ظاهرا علاوه‌بر رفع بسیاری از مشکلات در دو نقشه‌ی ذکر شده، محتویاتی هم شامل آیتم‌ها به آن‌ها اضافه خواهد شد. حال باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقاتی برایشان رخ می‌دهد. همچنین گفتنی است که کرافتون (Krafton) هم‌اکنون مشغول ساخت چند اثر مرتبط با PUBGاست که یکی از آن‌ها را بایدPUBG Cowboy به شمار آورد

PUBG از سری آثار مهیج در ژانر بقا است که بخش‌های گوناگونی هم در منوی آن به چشم می‌خورد. در این بازی باید با شخصیت خود همراه شده و به نقشه‌ی دلخواهتان بروید. سپس باید از سلاح‌ها و آیتم‌های موجود نهایت استفاده را برده و سایر بازیکنان را از بین ببرید تا به تنها فرد روی نقشه تبدیل شوید.

این بازی هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان و یا نسخه‌های دیگر این فرنچایز، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع:گیمفاhttps://bazime.ir/