البته جالب است بدانید این اولین باری نیست که ویتالینا با گردنبند ویچربه مسابقه می‌پردازد. او در المپیک سال 2016 که در ریو د ژانیرو برگزار می‌شد نیز همین کار را تکرار کرد. او در المپیک 2016 عینک مخصوص تیراندازی و گردنبند طرح ویچر را استفاده کرده بود. در آن مسابقات ویتالینا مقام دوم را کسب کرد و مدال نقره را از آن خود کرد. تصویری که در توییتر بازخوردهای زیادی داشت تصویر این ورزشکار در گارد تیراندازی بود. گاردی که آرامش او در تیراندازی را نشان می‌داد. در آن تصویر نیز گردنبند ویچر از شلوار او آویزان شده است.

مدل ایستادن این ورزشکار بسیار ظریف و حساب شده است. دلیل جالبی نیز برای این نوع ایستادن او وجود داشته است. این مدل ایستادن به خونسردی و کنترل تیراندازی کمک می‌کند. وقتی شما می‌خواهید به‌صورت خیلی دقیق تیراندازی کنید، نباید اجازه دهید ضربان قلب شما روی آن تاثیر بگذارد. بنابراین در این حالت آن‌ها به ریلکس ترین و آرام‌ترین شکل ممکن می‌توانند تیراندازی کنند.

در توییتر، بحث بر سر مدل ایستادن او زیاد بود. بازخوردها بیشتر حول تمجید شکل ایستادن او و البته گردنبند ویچر شکل گرفته بود. اما بعضی افراد نیز عنوان کرده بودند که این مدل ایستادن چیز عجیبی نیست و درواقع تیراندازها باید به این شکل تیراندازی کنند. پس مشخصا چیزی که باعث ترند شدن بحث درمورد این ورزشکار بوده فقط نحوه ایستادن او نبوده. بلکه گردنبند و طبیعتا مدال طلای او باعث اینهمه بحث درباره او شده است.

منبع:گیم نیوز


https://bazime.ir/