اکثر بازی‌بازان، بلافاصله پس از انتشار The Last of Us Part II به تجربه‌ی آن پرداختند؛ این افراد به سختی تلاش کردند تا داستان بازی که مدتی پیش از عرضه‌ی آن فاش شد، برایشان اسپویل نشود. اما برای کسانی که هنوز این عنوان را تجربه نکرده‌اند، حالا بهترین زمان است. اگرچه احتمالاً بخش زیادی از The Last of Us Part II برای بازی‌بازان جدید اسپویل شده است، اما حالا مزیت‌های زیادی برای وارد شدن به سیاتل تاریک و پسا آخرزمانی The Last of Us Part II وجود دارند.

The Last of Us Part 2

کاهش دائمی قیمت The Last of Us Part II

یکی از بهترین مزایای شروع بازی The Last of Us Part II در زمان فعلی، کاهش دائمی قیمت بازی از ۵۹/۹۹ به ۳۹/۹۹ دلار است. در دوره‌ای که بازی‌های پلی‌استیشن در حال گران شدن هستند، خیلی خوب است که کاهش قیمت این عنوان باکیفیت احتمالاً باعث جذب بازی‌بازان بیشتری می‌شود. تخفیف ۲۰ دلاری بازی مقدار مناسبی است و از این به بعد، هر زمان که The Last of Us Part II تخفیف بخورد، قیمت آن کم‌تر نیز خواهد شد.

برای بازی‌بازانی که می‌خواستند این عنوان را تجربه کنند، اما حاضر نبودند قیمت یک بازی کامل را برای آن پرداخت کنند، حالا بهترین زمان است. بازی‌بازان زیادی به دلایل مختلفی نسبت به تجربه‌ی بازی تردید داشتند. برخی علاقه‌ای به تجربه‌ی یک بازی افسرده کننده مثل The Last of Us Part IIنداشتند و تعدادی دیگر نیز از برخی ایده‌های داستان بازی ناراضی بودند. همه دلایل خود را دارند و تمام آن‌ها نیز برای هر شخص، معقول هستند، اما حالا که برای تجربه‌ی بازی نیازی نیست ۶۰ دلار پرداخت شود، شاید برخی از این افراد نظر خود را تغییر دهند.

The Last of Us Part 2

یک سال به انتشار اقتباس تلویویزیونی HBO نزدیک‌تر شده‌ایم

با این که تاریخ دقیقی برای زمان پخش اقتباس تلویزیونی HBO از The Last of Us وجود ندارد، اما تولید این پروژه آغاز شده است. پدرو پاسکال (Pedro Pascal) و بلا رمسی (Bella Ramsey) به ترتیب به عنوان جوئل (Joel) و الی (Ellie) ایفای نقش خواهند کرد. بازیگران دیگر شخصیت‌های مهم نظیر تامی (گابریل لونا)، مارلین (مرله دندریج) و سارا (نیکو پارکر) نیز مشخص شده‌اند.

روند تولید این اقتباس توسط کریگ مزین (Craig Mazin)، مغز متفکر سری تحسین شده‌ی Chernobyl، رهبری می‌شود و همچنین طبق گزارش‌های منتشر شده، هر قسمت آن دارای بودجه‌ی میلیون دلاری است. پس طبیعی است که انتظارات از این اقتباس در سطح بالایی باشند.

اگرچه هنوز تا زمان انتشار تریلر و یا اعلام تاریخ عرضه‌ی این سریال مدت زیادی باقی مانده است، اما یک سال به پخش آن نزدیک‌تر شده‌ایم. فیلمبرداری آغاز شده است و تهیه‌ی The Last of Us Part IIفرصت خوبی برای تجربه‌ی داستان بازی پیش از انتشار این اقتباس تلویزیونی است.

سریال The Last of Us موارد جدیدی را به داستان بازی اصلی اضافه خواهد کرد که امکان دارد برخی از آن‌ها به وقایع نسخه‌ی دوم اشاره کنند؛ بخشی که انتظار می‌رود در فصل دوم سریال شاهد آن باشیم. پس آشنا بودن با داستان کامل بازی، به شما کمک می‌‌کند تا موارد اشاره شده در سریال را بهتر درک کنید. همچنین بد نیست که The Last of Us را نیز پیش از آغاز سریال دوباره تجربه کنید.

The Last of Us Part 2

The Last of Us Part IIیک بهینه‌ساز را برای پلی‌استیشن ۵ دریافت کرده است

اگرچه The Last of Us Part II هنوز به صورت رسمی به نسخه‌ی نسل بعدی ارتقا پیدا نکرده، اما این بازی یک بهینه‌ساز بهبود عملکرد را برای پلی‌استیشن ۵ دریافت کرده است که از مزایای سخت افزار نسل بعدی بهتر بهره می‌برد. The Last of Us Part IIعنوانی بود که با بهره بردن از انیمیشن‌های شگفت انگیز چهره و طراحی مراحل عالی، به عنوان یک بازی نسل بعدی بر روی سخت افزار‌های فعلی توصیف شد و از این نظر مورد تحسین قرار گرفت. به لطف بهینه‌ساز پلی‌استیشن ۵، بازی حالا با نرخ فریم ۶۰ اجرا می‌شود و دارای رزلوشن بالاتر و زمان بارگزاری سریع‌تر است.

برای کسانی که از تجربه‌ی بازی‌ها با نرخ فریم بالا لذت می‌برند یا آن‌هایی که می‌خواهند از پلی‌استیشن ۵ خود بهترین بهره را ببرند، حالا زمان بسیار خوبی برای تجربه‌ی The Last of Us Part II است. دوال‌سنس تجربه‌‌ی بازی‌بازان جدید را بهبود داده است و همچنین احتمال دارد که ارتقا‌های بیشتری نیز در راه باشند. پس شاید کمی صبر کردن برای انتشار این موارد ارزشش را داشته باشد، اما آن‌هایی که حالا بازی را تجربه می‌کنند، تجربه‌ی بهتری را بر روی پلی‌استیشن ۵ در مقایسه با کسانی که بازی را در زمان عرضه تجربه کردند، خواهند داشت.

خطر اسپویل!


حواشی پیرامون The Last of Us Part IIکم‌تر شده‌اند

فاش شدن داستان و حواشی پیرامون بازی، به تجربه‌ی بسیاری از بازی‌بازان آسیب وارد کردند. مرگ زودهنگام جوئل و حضور ابی (Abby) به عنوان یک شخصیت قابل بازی، انتقادات بازی‌بازان زیادی را پی داشت که در فضای مجازی شاهد آن‌ها بودیم. در آن زمان، تنش زیادی در اطراف بازی وجود داشت و حتی کسانی که قصد نداشتند بلافاصله بازی را تجربه کنند نیز احتمالاً تحت تاثیر این حواشی قرار گرفتند.

تعداد زیادی از طرفداران بازی The Last of Us تصمیم خود را گرفته‌اند و قصد ندارند دنباله‌ی آن را تجربه کنند، اما برای افرادی که دو دل بودند، حالا زمان بسیار خوبی برای تجربه‌ی این عنوان است. اگرچه حواشی پیرامون بازی از بین نرفته‌اند و احتمالاً هیچوقت نیز به پایان نخواهند رسید، اما این موضوع دیگر تیتر اول اخبار نیست. بازی‌بازان جدید می‌توانند بدون درگیر شدن با حواشی بازی، داستان آن را دنبال کنند و تجربه‌ای بهتر را داشته باشند؛ چیزی که توسط دوگانگی نظرات طرفداران بازی تحت تاثیر قرار نگرفته باشد.

The Last of Us Part II هم‌اکنون بر روی کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

منبع:گیمفاhttps://bazime.ir/