برگرفته از اساطیر یونان، شما در این بازی نقش آشیل (Achilles)، قهرمان جنگ تروا (Trojan) را بازی می‌کنید. آشیل با کمک خدای آهنگران، هفستوس (Hephaestus)، باید در طول سفر خود سلاح‌های جدیدی بسازد. او از Hades مأموریت دارد تا Aries، خدای جنگ، را به قتل برساند.

این مأموریت او را مجبور می‌کند که در سرزمین‌های اساطیری برای جنگیدن با رزمندگان، جانوران و نیمه خدایان تلاش کند تا در نهایت خود را برای مقابله با خدای جنگ آماده کند. گیم‌پلی Achilles: Legends Untold حول محور عناصر هک اند اسلش (Hack-and-Slash) قرار گرفته و از بازی‌هایی مانند Dark Souls و Diablo الهام گرفته است، چنان که در این نقش آفرینی ایزومتریک با هیولاها و دیگر دشمنان مبارزه خواهید کرد.

این بازی طبق اعلام استودیوی دارک پوینت، از سیستم اختصاصی و نوپای GAIA برخوردار است؛ GAIA یک سیستم هوش مصنوعی نوآورانه است که دشمنان را غیرقابل پیش بینی و واقعی‌تر می‌کند.

علاوه بر GAIA، در Achilles: Legends Untold سیستم مهارتی (Skill) وجود دارد که بر اساس اساطیر یونانی، از صورت‌های فلکی در آسمان استفاده می‌کند. از امتیازهای این سیستم می‌توان برای بازکردن مهارت‌ها و ارتقاهای جدید و همچنین تکمیل صورت فلکی برای آشیل استفاده کرد. این موضوع می‌تواند یک تجربه‌ی شخصی سازی شده را برای سبک بازی هر بازی‌باز ایجاد کند.

Achilles: Legends Untold

هر سبک بازی در این اثر، به عنوان “آسان برای یادگیری، اما سخت برای تسلط” توصیف می شود، این توصیف گویای این است که علاوه بر چالشی بودن این بازی برای بازی‌بازان کهنه کار این سبک، تجربه‌ی مناسب و خوشایندی را به بازی‌بازان تازه وارد ارائه می‌کند.

در مورد استودیوی سازنده‌ی این بازی، استودیوی لهستانی دارک پوینت تیمی از طراحان بازی با سابقه از استودیوهای مختلف مانند تی‌اچ‌کیو‌ نوردیک (THQNordic)، استودیوی سازنده‌ی بازی‌های Biomutant و Remnant From the Ashes است.

عنوان Achilles: Legends Untold که قرار است در ابتدای سال ۲۰۲۲ منتشر شود، از امروز می‌تواند در فروشگاه استیم، در لیست علاقه‌مندی‌های کاربران قرار بگیرد.

منبع:گیمفاhttps://bazime.ir/