تیم سازنده‌ی بازی Apex Legends اخیرا قوانین سفت و سختی را برای این اثر ایجاد کرده است. در همین راستا، آن‌ها اعلام کردند که حساب بیش از ۲۰۰۰ بازی‌باز در این بازی مسدود شده است.

اگر چند وقتی می‌شود که خبری از Apex Legends ندارید، باید بگوییم که این بازی لذت‌بخش‌تر از گذشته شده است. استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) که وظیفه‌ی ساخت این بازی را به عهده داشته، اخیرا چندی به‌روزرسانی را به دست هواداران رسانده است که نباید از آن‌ها غافل شد.

از محتویات این به‌روزرسانی‌ها باید به شخصیت‌ها و نقشه‌های تازه اشاره داشت. همچنین فصول گوناگونی هم برای این اثر در دسترس قرار می‌گیرد که طرفداران را حسابی سرگرم می‌کند. چندی پیش هم تریلر فصل دهم این بازی با نام Emergence عرضه شد که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

ریسپاون اینترتینمنت همواره سعی داشته است تا دست هکرها و افراد سودجو را از بازی Apex Legends کوتاه کند. آن‌ها این بار هم دست به کار شدند و حساب ۲۰۶۸ بازی‌باز را مسدود کردند که در نوع خود آمار عجیبی به نظر می‌رسد. جالب‌تر این است که اکثر این بازی‌بازان از کنسول پلی‌استیشن ۴ استفاده می‌کنند. از تعداد ذکر شده، حدود ۱۹۶۵ نفر این کنسول را در اختیار دارند و به وسیله‌ی آن قصد داشتند تا سریع‌تر به اهداف خود در بازی برسند.

ایکس‌باکس، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ از این نظر در رتبه‌های بعدی قرار دارند. بدیهی است که این افراد دیگر قادر به استفاده از حساب خود نخواهند بود و به نوعی تمام زحماشان به باد رفته است. استودیوی سازنده در حالش کوشش است تا نظم و قانون همیشه در بازی اجرا گردد. اکنون باید منتظر ماند و دید که آیا امنیت بازی در روزها و ماه‌های آینده بیشتر خواهد شد یا خیر.

Apex Legends از سری آثار دوست داشتنی در ژانرهای اکشن و تیراندازی به صورت آنلاین است که آن را می‌توانید با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان تجربه کرده و لذت ببرید. نشر این عنوان برای اولین بار به سال ۲۰۱۹ میلادی بازمی‌گردد و شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) نیز در امر عرضه‌ی آن نقش داشته‌ است. این بازی هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند آن هم در دست توسعه قرار دارد و در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد.

منبع:گیمفا

https://bazime.ir/