بایگانی نوشته‌ها


امتیاز بسیار پایین طرفداران به مجموعه ریمستر GTA در متاکریتیک

امتیاز بسیار پایین طرفداران به مجموعه ریمستر GTA در متاکریتیک

طرفداران ناراضی GTA با سرازیر کردن نقدهای منفی نسبت به ریمستر سه‌گانه GTA در وبسایت متاکریتیک، انتقاد خود را از عملکرد ضعیف راک استار در GTA: The Trilogy نشان دادند.

در هنگام تجربه بازی های شوتر آنلاین از این موارد پرهیز کنید

در هنگام تجربه بازی های شوتر آنلاین از این موارد پرهیز کنید

در هنگام تجربه بازی های آنلاین، همیشه باید یک سری قوانین را رعایت کرد، امروز در این مقاله به مواردی که در بازی‌های شوتر آنلاین باید ازشان پرهیز کنید خواهیم پرداخت.بعید می‌دانم بتوانید گیمری را پیدا کنید که به تجربه بازی‌های شوتر نپرداخته باشد و این ژانر به قدری محبوب است که حتی افرادی که به‌طور تفننی به سراغ بازی‌ها می‌روند هم این سبک را می‌شناسند. اگر نگاهی به وضعیت سرور‌های بازی‌های شوتر بیندازید، چه اول‌شخص و چه سوم‌شخص، مواردی را مشاهده می‌کنید که می‌تواند برای خیلی از افراد آزاردهنده باشد، هم‌چنین بعضی از کارهای ساده هستند که رعایت آن‌ها باعث می‌شود بتوانید خیلی بهتر بازی کنید، اما شوربختانه ما چندان به آن‌ها دقت نمی‌کنیم. در این مقاله می‌خواهیم به این موارد اشاره کنیم، رعایت همین مواردی که در نگاه اول بسیار ساده به‌نظر می‌رسند، باعث می‌شود که نه تنها خودتان، بلکه دیگران هم از تجربه بازی‌های شوتر آنلاین لذت بیشتری ببرند. بعضی از موارد این مقاله به نوع بازی شما و بعضی‌های دیگر هم به رفتار‌های غیرمنطقی و عجیبی مربوط می‌شود که هر پلیری حداقل یک‌بار مرتکب آن‌ها شده است.

بازی جدید Splinter Cell می‌تواند شبیه به Hitman باشد

بازی جدید Splinter Cell می‌تواند شبیه به Hitman باشد

طبق شایعات اخیر، یوبی‌سافت (Ubisoft) به توسعه‌ی یک بازی جدید Splinter Cell چراغ سبز نشان داده است. با این حال این بازی احتمالا از سری جدید Hitman الهامات زیادی گرفته و می‌توانیم شاهد المان‌های این فرنچایز در Splinter Cell باشیم.

عنوان God Of War رسما برای PC تایید شد!

عنوان God Of War رسما برای PC تایید شد!

عنوان God of War که در سال 2018 میلادی توانست عنوان بازی سال را از آن خود کند در تاریخ ۱۴ ژانویه 2022 برای پلتفرم PC عرضه خواهد شد.اکانت رسمی توییتر پلی استیشن امروز اعلام کرد که نسخه PC عنوان انحصاری تحسین شده God of War در تاریخ ۱۴ ژانویه 2022 برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...