خرید بازی دست دوم PS4


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


کنسول بازی پلی استیشن ۴ یکی از محبوب ترین دستگاه های بازی در بین گیمرها است. با توجه به تولید  بازی های جدید سازگار با این کنسول بیشتر کاربران علاقه دارند آن بازی هارا با دوستان خود تجربه و بازی کنند. اما امکان خریداری تمام آن ها به دلیل قیمت بازی های پلی استیشن ۴ برای همه ممکن نیست. به همین دلیل خرید بازی کارکرده طرفداران زیاد پیدا کرد.

خرید بازی PS4 دست دوم

بازی های کارکرده از قیمت پایین‌تری در مقایسه با بازی نو برخوردارند اما از نظر کیفیت تفاوتی با یکدیگر ندارند. این بازی ها توسط کاربرانی که بازی را تمام کرده اند یا دیگر از بازی با آن خسته شده اند بفروش میرسد.
بازی های پلی استیشن ۴ به دو دسته فیزیکی و آنلاین طبقه بندی می‌شود که هرکدام مزایا و معایبی دارند. برای انجام بازی های آنلاین به اینترنت زیاد دارید. اما با خرید دیسک فیزیکی بازی میتوانید آن را برای همیشه داشته باشید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
همانطور که گفته شد خرید بازی کارکرده PS4 روشی برای داشتن بازی مورد علاقه شما با صرف هزینه کمتر است. بهتر است این محصولات را از یک فروشگاه معتبر تهیه نمایید تا دیسک سالم و بدون خط و خش باشد.

خريد بازی كاركرده ps4

در فروشگاه اینترنتی بازیمی بازی های محبوب و پرفروش پلی استیشن ۴ در جهان به صورت کارکرده و با قیمتی ارزان موجود است. تمامی این محصولات از نظر سلامت تست شده و شما میتوانید با خیال آسوده به صورت آنلاین بازی مورد علاقه خود را خریداری کنید. 

دسته‌بندی